Frees benodigdheden
LET OP WIJ LEVEREN NIET AAN PARTICULIEREN !!!

Freestester 1 stuksEen handig apparaatje om bij twijfel uw frezen te testen (of ze nog recht zijn) voor gebruik in de freesmachine.
€ 7,45
Freesborstel recht schuif model 1 stuksFrezenborstel schuifmodel. Telkens als het koperborsteltje is afgesleten duwt u het platte schuifje naar achter.
€ 2,50
Freesborstel met steel (kunstof) 1 stuksKunstof borsteltje met steel voor het reinigen van instrumenten en frezen.
P.S. het borsteltje is kunstof ipv koper.€ 2,50
Freesborstel met steel (koper) 1 stuksKunstof borsteltje met steel voor het reinigen van instrumenten en frezen.
P.S. het borsteltje is koper (de foto kan iets afwijken).€ 2,50
Freesborstel met steel (staal) 1 stuksStaal borsteltje met steel, voor het reinigen van frezen.
P.S. het borsteltje is van staal (de foto kan iets afwijken).€ 2,50
Freesdoosje geschikt voor 12 frezen (Kunstoff) 1 stuksFrezendoos kunstof met deksel. Voor het opbergen van 12 frezen.
€ 1,95
Freesdoosje geschikt voor 24 frezen (Kunstoff) 1 stuksFrezendoos kunstof met deksel. Voor het opbergen van 24 frezen.
€ 2,75
Freesdoosje geschikt voor 48 frezen (Kunstoff) 1 stuksFrezendoos kunstof met deksel. Voor het opbergen van 48 frezen.
€ 3,95
Frezendoosje kunststof ROND met deksel (48 frezen) 1 stuksFrezendoos rond kunstof met deksel. Voor het opbergen van 48 frezen.
€ 7,95